Moc agregatu

Moc agregatu

Rodzaj prądnicy

Rodzaj prądnicy

Automatyka

Automatyka

Zabudowa

Zabudowa

Rodzaj paliwa

Rodzaj paliwa

Jest 10 produktów.

Pokazano 1-10 z 10 pozycji

Aktywne filtry

Agregaty prądotwórcze od 9 do 12 kW

Agregaty prądotwórcze od 9 do 12 kW

Szukasz urządzenia, które pozwoli Ci wygenerować odpowiednią ilość energii w sytuacji kryzysowej? Postaw na wysokiej klasy agregaty prądotwórcze, które sprawdzą się zarówno w gospodarstwach domowych, jak i na placach budowy. W naszej ofercie znajdziesz generatory z silnikiem diesla o mocy od 9 do 12 kW. Są w stanie zapewnić Ci niezależność energetyczną, a także sprawne i bezpieczne funkcjonowanie nawet w trudnych warunkach. Jeżeli zastanawiasz się, na który model się zdecydować, skontaktuj się z naszymi ekspertami. Zapewniają fachowe doradztwo w zakresie wyboru optymalnego rozwiązania.

Wybierając produkty marki Genezo, masz pewność, że nie zawiodą Cię w sytuacji kryzysowej. Pozytywnie wpłyną na Twój komfort oraz poczucie bezpieczeństwa. Z naszych rozwiązań chętnie korzystają właściciele warsztatów samochodowych, lokali gastronomicznych, biurowców, serwerowni itp. Generatory z silnikiem diesla znajdują zastosowanie wszędzie tam, gdzie istnieje ryzyko przerw w dostawie prądu w związku z niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, klęskami żywiołowymi czy problemami natury technicznej w zakładach energetycznych.

Agregat prądotwórczy diesel 9 kW/10 kW/12 kW

Chcesz zadbać o nieprzerwaną pracę urządzeń w domu, warsztacie czy innym obiekcie? Uchroń swoje odbiorniki przed utratą zasilania, inwestując w nasze agregaty prądotwórcze z silnikiem diesla o mocy od 9 kW do 12 kW. W zależności od modelu możesz liczyć na niezawodny układ AVR, który dostarcza energię elektryczną do elektroniki wrażliwej na zniekształcenia napięcia, w tym telewizorów plazmowych czy laptopów. Odpowiada za utrzymanie jego stałego poziomu na wszystkich fazach, bez względu na chwilowe obciążenia prądnicy.

Konstrukcję generatorów prądu marki Genezo tworzą: zbiornik paliwa, układ dekompresji, uchwyty transportowe, skrętne koła gumowe oraz elastyczne podkładki ramy agregatu, które skutecznie eliminują drgania. Istnieje możliwość elektrycznego lub zdalnego zapłonu urządzenia. Zapewniamy długi czas eksploatacji oraz wysoką sprawność. Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu.