Jest 6 produktów.

Pokazano 1-6 z 6 pozycji

Aktywne filtry

Akumulatory samochodowe

Nawet najwyższej klasy auto osobowe, aby być niezawodne, wymaga dbałości o podzespoły, które zapewnią mu prawidłowy rozruch. Jeśli szukasz sprawdzonego akumulatora samochodowego, koniecznie sprawdź produkty Genezo. Jako polska marka dbamy o to, aby proponowane przez nas baterie wyróżniały się bezawaryjnością oraz optymalnymi parametrami.

Akumulatory Genezo - sprawdzone rozwiązania i solidne wykonanie

W naszej ofercie znajdziesz baterie samochodowe, które wykorzystują tradycyjną technologię kwasowo-ołowiową (SLA). Akumulatory wyposażone w ołowianą katodę i anodę, wypełnione elektrolitem - kwasem siarkowym należą do najpopularniejszych na rynku rozwiązań ze względu na ich długą żywotność i odporność na głębokie rozładowanie.

Zastosowanie sprawdzonych technologii to nie wszystko, co wyróżnia propozycje z naszej oferty. Produkty Genezo mają optymalne parametry rozruchowe, dzięki czemu zachowują sprawność i wydajność nawet przy uruchomieniu w niskich temperaturach. Zadbaliśmy również o solidną konstrukcję obudowy oraz wzmocnione siatki. Dzięki temu nasze akumulatory samochodowe gwarantują niezawodność i bezawaryjną pracę przez długi czas - a na każdy egzemplarz dajemy dwa lata gwarancji.

Jak dobrać właściwy akumulator?

Gwarancją bezawaryjnej pracy przez lata jest wybór magazynu energii o parametrach kompatybilnych z Twoim pojazdem. Pojemność akumulatora samochodowego mierzona w amperogodzinach (Ah) powinna odpowiadać optymalnym wartościom podanym przez producenta auta - znajdziesz je w instrukcji obsługi. Wartość ta nigdy nie powinna być niższa niż zalecana, dopuszcza się jednak montaż baterii o mocy wyższej o maksymalnie 10%. W ofercie Genezo znajdziesz produkty o pojemnościach od 40 do 78 Ah, dzięki czemu z łatwością dobierzesz tutaj właściwy model do niemal każdego auta osobowego.

Jeśli nie masz pewności, który z dostępnych w naszej ofercie akumulatorów samochodowych będzie dla Ciebie najlepszym wyborem, skontaktuj się z nami. Chętnie opowiemy Ci o naszych produktach i pomożemy dobrać najlepsze rozwiązanie!