Moc agregatu

Moc agregatu

Rodzaj prądnicy

Rodzaj prądnicy

Automatyka

Automatyka

Zabudowa

Zabudowa

Jest 6 produktów.

Pokazano 1-6 z 6 pozycji

Aktywne filtry

Agregaty prądotwórcze do 8 kW

Agregaty prądotwórcze do 8 kW

Czy warto zainwestować w generator prądu? Oczywiście! W przypadku nagłej awarii instalacji pełni funkcję alternatywnego źródła zasilania energetycznego. Skutki przerw w pracy urządzeń chłodniczych i grzewczych, komputerów, pieców z podajnikami czy systemów alarmowych mogą być nie tyle bardzo kosztowne, co wręcz niebezpieczne. Zwłaszcza w przypadku maszyn, które służą do utrzymywania funkcji życiowych pacjentów szpitali.

Marka Genezo oferuje agregaty prądotwórcze z silnikiem diesla, w tym uniwersalne oraz jedno- i trójfazowe o mocy do 8 kW. Urządzenia dostępne są w wersji z ATS lub bez, a także z zabudową otwartą i wyciszoną. Posiadają zabezpieczenie przeciwzwarciowe w trybie jedno- i trójfazowym oraz odpowiednio dobrany akumulator o dużej pojemności. Wyposażone zostały w amperomierz, który podaje aktualny pobór prądu, odbiornik oraz zestaw dwóch pilotów do zdalnego uruchamiania jednostki, a także cyfrowy wyświetlacz informujący w czasie rzeczywistym o parametrach pracy agregatu.

Agregaty prądotwórcze diesel 7.5 kW/8 kW

Co wyróżnia generatory prądu z silnikiem diesla dostępne w naszej ofercie? Nowoczesna i solidna konstrukcja, podwójne uzwojenie miedziane, zwiększona moc oraz wykonanie z najlepszej jakości materiałów. Niektóre modele łączą w sobie możliwości agregatów jedno- i dwufazowych. Wyposażone są w niezawodny zespół napędowy. Producent zastosował jeden z najwydajniejszych silników jednocylindrowych, wysokoprężnych, który posiada filtry oleju i paliwa, bezpośredni wtrysk do komory spalania, klasyczny rozrząd na kołach zębatych itp.

Generatory prądu nadają się zarówno na użytek domowy, jak i profesjonalny: w gospodarstwach, biurach, zakładach pracy itp. Nasi klienci mogą skorzystać z profesjonalnego serwisu pogwarancyjnego, a także szerokiego asortymentu części zamiennych do agregatów. Dzięki temu czas eksploatacji naszych produktów oraz ich żywotność ulegną znacznemu wydłużeniu. W przypadku dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu – służymy fachowym doradztwem na każdym etapie współpracy.