Jak dobrać odpowiedni agregat?

Jak dobrać odpowiedni agregat?

Jest wiele parametrów, które decydują o doborze właściwego agregatu prądotwórczego - zapotrzebowanie na moc, czas pracy, rodzaje podłączonych urządzeń i wiele innych. Postaramy się odpowiedzieć na najpopularniejsze pytania, które powinny pomóc w dokonaniu optymalnego wyboru.

Jaki wybrać agregat prądotwórczy do domu?

Jaki wybrać agregat prądotwórczy do domu?

Mieszkasz w miejscu w którym zdążają się częste braki zasilnia, albo znajdujesz się w sytuacji, w której nie możesz sobie pozwolić na brak prądu? Wówczas najlepszym rozwiązaniem jest zakup agregatu prądotwórczego. Z tego artykułu dowiesz się, jaki model wybrać!

Co to jest ATS / SZR?

Co to jest ATS / SZR?

Zapewnienie ciągłości zasilania w przypadku nieodpowiedniego działania lub awarii podstawowej sieci energetycznej może zapewnić układ Samoczynnego Załączania Rezerwy (SZR), zwany inaczej ATS, który jest sprzężony z agregatem prądotwórczym. Taki układ automatycznie reaguje na każdą przerwę...

Jaki agregat prądotwórczy na budowę?

Jaki agregat prądotwórczy na budowę?

Planujesz budowę jesteś w jej trakcie, ale nie masz jeszcze przyłącza? Najlepszym rozwiązaniem w takiej sytuacji jest agregat prądotwórczy, który zapewni nieprzerwany dopływ prądu do wszystkich urządzeń, które tego wymagają.