Moc agregatu

Moc agregatu

Rodzaj prądnicy

Rodzaj prądnicy

Automatyka

Automatyka

Zabudowa

Zabudowa

Rodzaj paliwa

Rodzaj paliwa

Jest 20 produktów.

Pokazano 1-20 z 20 pozycji

Aktywne filtry

Agregaty prądotwórcze

Agregaty prądotwórcze / generatory prądu

Agregaty prądotwórcze (generatory prądu) służą do generowania energii elektrycznej w nagłych przypadkach, gdy w danym miejscu brakuje prądu lub chcemy uniknąć sytuacji, że dostęp do energii elektrycznej będzie ograniczony. Generatory prądotwórcze są niezastąpione w miejscach, gdzie dostęp do prądu musi być nieprzerwany – m.in. na budowach, w warsztatach, zakładach przemysłowych, szpitalach. Generator prądu przydaje się bardzo często również w gospodarstwach domowych, działkach rekreacyjnych, przy organizacji eventów, czy prowadzenia działalności tam gdzie możemy liczyć na stały dostęp prądu. Jest to niejako ubezpieczenie, awaryjne źródło energii elektrycznej.

Agregaty prądotwórcze jednofazowe

Agregaty prądotwórcze jednofazowe służą do zasilania odbiorników na napięcie 230V. Niektóre odbiorniki są czułe na jakość prądu np. telewizory LCD, laptopy, czy wzmacniacze. Dla tych urządzeń zaleca się używanie generatorów jednofazowych ze stabilizacja napięcia (inwerter lub AVR).

Agregaty prądotwórcze trójfazowe

Agregaty prądotwórcze trójfazowe służą do zasilania odbiorników na napięcie 400V. Podobnie jak w przypadku urządzeń jednofazowych tutaj również występują generatory ze stabilizacją napięcia (AVR) i bez. Wszystkie nasze agregaty prądotwórcze trójfazowe podobnie jak jednofazowe są wyposażone w stabilizację napięcia (AVR).

Agregaty prądotwórcze uniwersalne / agregaty dual

Agregaty prądotwórcze uniwersalne (często zwane agregatami dual) to tak jakby kupowali Państwo urządzenie 2w1, spełniające funkcjonalność agregatu 1-fazowego i generatora 3-fazowego - można do nich podpiąć odbiorniki na napięcie 230V lub 400V. Te urządzenia są wybierane przez klientów, którzy nie potrafią przewidzieć do jakich odbiorników agregat prądotwórczy znajdzie zastosowanie.

Cichy agregat prądotwórczy

Agregaty prądotwórcze występują w dwóch wersjach. W wersji otwartej oraz zamkniętej, która wycisza pracę generatora prądu. Zamknięta obudowa agregatu nie tylko zmniejsza hałas, który emituje generator prądu, ale chroni również urządzenie przed działaniem niekorzystnych warunków atmosferycznych.