Jest 30 produktów.

Pokazano 1-30 z 30 pozycji

Aktywne filtry

Części zamienne do agregatów prądotwórczych

Części zamienne do agregatów prądotwórczych

Agregaty prądotwórcze udowadniają swoją przydatność zwłaszcza w sytuacjach, gdy doszło do przerwy w dostawie energii elektrycznej na skutek niekorzystnych warunków pogodowych, klęski żywiołowej czy problemów technicznych w zakładzie energetycznym. Stanowią niezbędne wyposażenie szpitali, fabryk, placów budowy, warsztatów, firm remontowych itp. Warto jednak pamiętać, że w przypadku uszkodzenia generatora prądu konieczne jest zastosowanie części zamiennych. Tak się składa, że marka Genezo oferuje szeroki wybór niezbędnych akcesoriów, takich jak: silniki, sprzęgła, systemy załączania rezerwy (ATS), filtry, uszczelki oraz regulatory napięcia. W razie potrzeby wymiany innych elementów do agregatu skontaktuj się z nami – służymy fachowym doradztwem.

Części zamienne do agregatów prądotwórczych Genezo

Zapewniamy szeroki wybór części zamiennych do generatorów prądu, które gwarantują pełną sprawność oraz prawidłowe funkcjonowanie urządzenia. Wysoka jakość oraz niezawodne działanie poszczególnych elementów zwiększają żywotność agregatów, dzięki czemu mogą służyć przez długi czas. Teraz żadna awaryjna sytuacja Cię nie zaskoczy. Pamiętaj jednak o regularnej konserwacji sprzętu, czyszczeniu filtrów oraz uzupełnianiu płynów eksploatacyjnych. Doskonałym rozwiązaniem będzie także wykonanie przeglądu w profesjonalnym serwisie Genezo. Możesz liczyć na specjalistyczne wsparcie na każdym etapie współpracy.

Części do generatora prądu

Aby jeszcze pełniej odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów, oferujemy sprawdzone i solidne części zamienne do agregatów prądotwórczych, które znacznie poprawiają bezpieczeństwo i wytrzymałość urządzeń. Znajdziesz tu silniki wysokoprężne, uszczelki, tłoki i pierścienie o różnych wymiarach, prądnice jedno- i trójfazowe, jak również systemy załączania rezerwy, filtry powietrza, pompy wtryskowe, regulatory napięcia itp. Pomożemy Ci dopasować akcesoria do konkretnego urządzenia. Jeśli zastanawiasz się nad poprawą funkcjonowania swojego generatora, skontaktuj się z nami, a wspólnie dobierzemy najlepsze elementy usprawniające pracę sprzętu.