Agregaty prądotwórcze Genezo Gdańsk

Agregaty prądotwórcze Genezo

Marka GENEZO działa prężnie na polskim rynku już od 2005 roku. Nasz magazyn i biuro znajduje się w Gdańsku. Doświadczenie zebrane przez lata (ponad 6000 sprzedanych urządzeń) umożliwia nam oferowanie Państwu najnowocześniejszych rozwiązań na każdą kieszeń. Ciągły rozwój technologiczny naszych produktów pozwala nam być liderem innowacyjności na rynku agregatów. Głównym profilem firmy jest sprzedaż oraz serwis agregatów prądotwórczych / generatorów prądu, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych. Kurierzy z którymi współpracujemy sprawnie i bezpiecznie dostarczą towar pod wskazany adres na terenie całej Polski, a w razie potrzeby również za granicę.

Agregaty prądotwórcze / generatory prądu - Gdańsk, Sopot, Gdynia i okolice Trójmiasta

Jesteśmy jednym z największych dostawców agregatów prądotwórczych w północnej Polsce. Produkty, które oferujemy w sklepie, posiadamy w naszych magazynach, dzięki czemu możemy szybko reagować na sytuacje awaryjne i potrzeby naszych klientów mieszkających na terenie Gdańska, Sopotu, Gdyni i okolic Trójmiasta.

Serwis agregatów prądotwórczych

Dysponujemy własnym serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym, posiadamy wykwalifikowaną kadrę techników mechaników oraz techników elektryków. Przed wydaniem klientowi maszyny wykonujemy przegląd początkowy. Silnik uzupełniany jest płynami eksploatacyjnymi, odpowietrzany oraz prowadzana jest próba pracy i kontrola poprawności działania - maszyna jest gotowa do pracy. Do każdej zakupionej u nas maszyny załączamy kartę gwarancyjną oraz instrukcję obsługi. Wszystkie nasze urządzenia są objęte gwarancją.

Pomoc w wyborze agregatu prądotwórczego