Zapewnij niezależność energetyczną w każdych warunkach – Uniwersalne agregaty prądotwórcze.

Zapewnij niezależność energetyczną w każdych warunkach – Uniwersalne agregaty prądotwórcze.

Współcześnie zarówno prywatne gospodarstwa domowe, jak i przedsiębiorstwa potrzebują energii elektrycznej. Wysokie zapotrzebowanie oraz rosnąca wszechobecność urządzeń zasilanych prądem wpływa na większe przeciążenia sieci publicznej, a co za tym idzie również większe ryzyko wystąpienia blackoutu. Inwestycja w uniwersalne agregaty prądotwórcze pozwala zwiększyć niezależność energetyczną oraz zachować ciągłość zasilania ważnych urządzeń.

Dlaczego generatory prądotwórcze są dobrym rozwiązaniem?

Przerwy w dostawie prądu z sieci publicznej powodują dyskomfort, uniemożliwiają wykonywanie wielu podstawowych czynności, a w niektórych wypadkach stwarzają ryzyko nieodwracalnego uszkodzenia drogich sprzętów o dużym znaczeniu. Coraz częściej wykorzystujemy także elektronarzędzia i pojazdy elektryczne, których uruchomienie bez naładowania baterii jest niemożliwe. Uniwersalny agregat prądotwórczy pozwala skutecznie zabezpieczyć się przed awarią, a co za tym idzie — zachować ciągłość pracy oraz funkcjonować normalnie podczas jej wystąpienia.

Uniwersalne agregaty prądotwórcze — czym się charakteryzują?

Aby generator spełniał swoją funkcję, powinien być kompatybilny z instalacją elektryczną. Większość domów jednorodzinnych potrzebuje dostępu do jednej fazy – 230 V. Większe budynki, a także zakłady produkcyjne i wielkopowierzchniowe przedsiębiorstwa wykorzystujące wiele różnych urządzeń potrzebują napięcia trójfazowego. Uniwersalne agregaty prądotwórcze wyróżniają się tym, że mogą pracować w dwóch trybach: jednofazowym lub trójfazowym, co znacznie poszerza możliwości ich zastosowania.

Agregaty prądotwórcze Genezo

W naszej ofercie znajdziesz urządzenia o różnorodnych parametrach i mocy – od 6 do 10 kW. Do ich zalet należą także wydajne i ekonomiczne silniki Diesla pozwalające zmniejszyć koszty paliwa do generatora. Dostępne agregaty prądotwórcze są świetnym wyborem dla osób, które chcą zadbać o swoją niezależność energetyczną i zabezpieczyć się przed nagłymi awariami sieci publicznej – a nasza profesjonalna obsługa pomoże Ci wybrać najlepsze z nich.

Najczęściej wybierane

produkty docenianie przez naszych klientów