Jest 4 produktów.

Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Aktywne filtry

Agregaty prądotwórcze przemysłowe

Przerwy w dostawie prądu narażają zakłady produkcyjne, fabryki czy warsztaty stolarskie na kosztowne przestoje, które mogą powodować nieodwracalne straty i opóźnienia w realizacji zamówień. Dlatego rozsądnym rozwiązaniem będzie inwestycja w przemysłowe agregaty prądotwórcze jako zasilanie awaryjne w kryzysowych sytuacjach. Oferujemy generatory z silnikiem diesla o mocy od 20 kW do nawet 100 kW. Zapewniają bezpieczeństwo energetyczne oraz sprawność działania, dzięki wysokiej jakości materiałom użytym w konstrukcji. Nadają się do intensywnej pracy przez długi czas.

Przemysłowe generatory prądu wyposażone są w system załączania rezerwy ATS, który automatyzuje proces uruchamiania i gaszenia urządzenia w przypadku zaniku napięcia. Dzięki temu mogą pracować w dwóch trybach: manualnym, jak i niewymagającym ingerencji użytkownika. Nasi klienci mają również do dyspozycji profesjonalny serwis pogwarancyjny oraz szeroki wybór części zamiennych do agregatów. Zapewniamy wydłużony czas eksploatacji naszych produktów oraz fachowe doradztwo na każdym etapie współpracy.

Agregaty prądotwórcze przemysłowe z silnikiem diesla

Gdzie znajdują zastosowanie generatory Genezo? W wielu gałęziach gospodarki, zwłaszcza w branży przemysłowej, a więc w zakładach produkcyjnych, chemicznych, mineralnych, elektromaszynowych, paliwowych itp. Nasi klienci chwalą wysoką jakość i niezawodność agregatów prądotwórczych, zwracając uwagę na dłuższą żywotność oraz solidne podzespoły. Urządzenia wyposażone są w wysokoprężny silnik diesla, który posiada świece żarowe oraz grzałkę do zwiększania temperatury zarówno oleju silnikowego jak i cieczy chłodzącej.

Przemysłowe agregaty prądotwórcze o mocy od 20 do 100 kW są niezwykle łatwe w obsłudze, a przede wszystkim bezpieczne i wydajne. Zależnie od modelu urządzenia sterowane są za pomocą wielofunkcyjnego wyświetlacza LCD, który pokazuje aktualne parametry pracy silnika (temperatura, ciśnienie oleju, prędkość obrotowa) i prądnicy (napięcie jedno- i międzyfazowe, częstotliwość, pobór mocy czynnej, biernej i pozornej).